HAKKIMIZDA

Sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz başarı hikâyemizle, geleceği bugünden inşa ediyoruz…

Kadıoğlu Grup 1974 yılında kurucumuz Harbihan Kadıoğlu tarafından Kollektif Şirketi olarak beyaz eşya bayiliği ve inşaat yapı malzemeleri satışı ile ticaret hayatına başlamıştır. 1984 yılında gıda sektörü ve inşaat alanlarında çalışmalar yapmış, 1993 yılında bünyesine hayvancılık sektörünü de ekleyerek faaliyetlerine devam etmiştir.

İstanbul’un saygın inşaat şirketleri arasında yer alan Kadıoğlu Grup, geleceğe değer katan yaşam alanlarıyla kurulduğu ilk günden itibaren hayat standartlarını yükseltmeye devam etmeyi kendisine ilke edinmiştir. Profesyonel yönetici kadrosu ve alanında uzman ekibiyle başarılı işlere imza atmanın gururunu, bulunduğu her alanda gözler önüne seren Kadıoğlu Grup; bugün başta inşaat/yapı sektörü olmak üzere diğer sektörlerinde de ciddi marka gücüne sahiptir. 28 yıl boyunca doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden sektörde faaliyet göstermiş ve 2004 yılında oğulları Reşat Candar Kadıoğlu ve Birhan Kadıoğlu tarafından otomotiv sektörüne adım atmış ve inşaat sektöründeki faaliyetlerine devam etmiştir.

43 yıl boyunca yer aldığı bütün sektörlerde zamandan, kaliteden ödün vermeyen mükemmeliyetçi bakış açısını kendi ilkeleri ile başarıya taşıyan Kadıoğlu Grup; geleceğe hayat katan yaşam alanları, güçlü kurumsallık anlayışı ve geniş müşteri portföyüne sahip diğer hizmetleriyle başarı hikayesini gururla devam ettirmektedir.

17
Tamamlanan Projeler
67
Çalışan Sayısı
175000
Çalışma Saati
3
Ülke
Sosyal Medya